Ã–VRIGT / Diverse / Vasaorden 15685256

nr 1568 5256

Vasaorden

Förgyllt silver / emalj. Diameter: 2 cm, bruttovikt: 3 g

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:21:25

29/9 15:10:34 1      Vinnande bud